Skyteam T-Rex
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Skyteam T-Rex 2019
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 7.2 KM |
|---|---|
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 7000 min-1 |
| Sistem za gorivo | Uplinjač |
| Zaganjalnik | Električni |
| Prenos moči | Veriga |
| Vrsta menjalnika | Prestavna ročica |
| Število prestav | 4 |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 2 |
| Ventili | Odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 124 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|---|
| Amortizer | Dva blažilnika |
| Pritrditev amortizerja | neposredni |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|
Zadnje zavore
| Vrsta | Boben |
|---|
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 10 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 10 palcev |
| Dolžina | 1880 mm |
| Širina | 875 mm |
| Višina | 1025 mm |
| Medosna razdalja | 1225 mm |
| Višina sedeža | 770 mm |
| Suha masa | 94 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 4.2 l |
| Največja hitrost | 82 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A1 |
Cena Skyteam T-Rex
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Skyteam T-Rex Zgodovina
Skyteam T-Rex 2018

7.2 KM
124 cm3
94 kg
Skyteam T-Rex 2017

7.2 KM
124 cm3
94 kg
Skyteam T-Rex 2016

7.2 KM
124 cm3
94 kg
Skyteam T-Rex 2015

7.2 KM
124 cm3
94 kg
Pogosta vprašanja Skyteam T-Rex
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Skyteam T-Rex?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Skyteam T-Rex, leto izdelave 2023, s povprečno 170 prevoženimi kilometri, je 3.190 EUR.
- Kateri je boljši? Skyteam T-Rex ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Skyteam T-Rex?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Skyteam T-Rex.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Skyteam T-Rex? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2011 je stabilnost cene modela Skyteam T-Rex zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen +15 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Skyteam T-Rex?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Skyteam T-Rex.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Skyteam T-Rex Slike
Vir: 1000PS





















